Кріс Дженнер вперше прокоментувала розлучення Кім Кардаш’ян і Каньє Веста

Кріс Дженнер порушила мовчання стосовно розлучення своєї доньки – Кім Кардаш’ян та її чоловіка Каньє Веста. Незадовго до того, як в американському ефірі стартував заключний сезон сімейного реаліті-шоу, Дженнер дала інтерв’ю в австралійській програмі «Кайл і Джекі О», де вперше публічно прокоментувала проблеми в парі Кім та Канбє, які з’явились в лютому.

«Я думаю, що для цього ніколи не буде відповідного моменту, і це було б важко зробити в будь-який час… Ви ж знаєте, що у них дуже багато дітей, – сказала Дженнер. – Найпрекрасніше в нашій родині – це те, що ми завжди поруч і підтримуємо одне одного, і ми дуже, дуже любимо один одного. Тому все, чого я хочу, – щоб ці двоє були щасливими. І я хочу, щоб їхні діти були щасливими. Я думаю, що кожен з нас мріє про це… Цінуйте любов і будьте вдячні один одному».

Коли Дженнер запитали, чи побачать глядачі розлучення пари в останньому сезоні KUWTK, Дженнер передбачувано заінтригувала: «Можливо. Я не знаю, що вони вирішили робити в фіналі, тому що ми ще навіть не бачили перше шоу. Але я впевнена, що вони вносять фінальні правки. Кім хотіла розібратися з цим спочатку всередині власної родини. Коли їй захочеться, я впевнена, вона зробить те, що повинна».

Читайте також: Кім Кардаш’ян розповіла про своє життя після розлучення з Каньє Вестом


Не пропустіть