Кім Кардаш’ян розповіла про своє життя після розлучення з Каньє Вестом

Для Кім Кардаш’ян минає ціла епоха – скоро закінчиться останній, 20 сезон реаліті-шоу «Сімейство Кардаш’ян». Крім того, після майже семи років шлюбу зірка розлучається з Каньє Вестом. Сім’я Кардаш’ян-Дженнер намагалася не коментувати цю новину, однак пресі все давно вже відомо.

Кім Кардаш’ян поспілкувалася з Vogue про новий етап у своєму житті. Телезірка вчиться жити по-новому. Вона знайшла натхнення у дизайнера Ріккардо Тіші. Коли він створив для неї наряд до Met Gala в 2013 році, Кім зрозуміла, що таке панк.

«У міру того, як я стаю більш впевненою в собі, я розумію ще більше: цей панк – це просто позиція не паритися. Це не означає, що ти повний покидьок. Це просто означає, що ви живете своїм життям, і, сподіваюся, це надихає людей робити це для себе», – сказала Кім Кардаш’ян.

Зараз подружжя знаходиться на стадії розподілу майна. Документи вже знаходяться в суді. Подейкують, тепер Каньє Вест на дух не переносить Кім. Репер навіть змінив номери телефонів , аби не спілкуватися з колишньою дружиною.

Читайте також: Кім Кардаш’ян похизувалась апетитними формами у рожевій білизні


Не пропустіть