Краса без уколів: що таке безін’єкційна мезотерапія і кому вона потрібна

На сьогодні неінвазивна медицина впевнено витісняє собою пластичну хірургію. Все більше і більше естетичних процедур можна провести без використання уколів та ін’єкцій. Ті ефекти, які ще декілька років тому могли забезпечити тільки пластичні операції, зараз доступні без хірургічного втручання. На відміну від інвазивних аналогів, такі процедури не травмують шкіру, не вимагають часу на реабілітацію. Одна з таких процедур – безін’єкційна мезотерапія.

Як це працює і який результат?

Для проведення процедури використовується спеціальний апарат, за допомогою якого активні інгредієнти проникають у шкіру. Разовий сеанс мезотерапії усуває набряклість обличчя, дає помітний ефект ліфтингу і вирівнює тон шкіри. Курс процедур обіцяє нормалізувати роботу сальних залоз, розгладити зморшки і зробити менш помітними сліди постакне і гіперпігментацію.

На відміну від багатьох інших процедур, мезотерапія підходить для сухої і чутливої шкіри, позбавляючи пацієнтів від почуття стягнутості та дискомфорту. Крім омолодження, курс мезотерапії допоможе сформувати чіткий овал обличчя і поліпшить тонус шкіри.

Плюси

Мезотерапія не травмує шкіру, немає періоду реабілітації, миттєвий ефект зволоження і сяйва. Вона відмінно підійде для людей з куперозом або іншими порушеннями судин, оскільки інвазивні процедури їм протипоказані.

Мінуси

У першу чергу – це індивідуальна непереносимість компонентів, що використовуються у процесі, тому необхідна консультація.

Джерело bazaar

Не пропустіть