Коричневий манікюр: 15 стильних ідей на осінь 2021

Як правило, восени багато модниць усвідомлено перемикають свою увагу з яскравих відтінків на більш насичені і глибокі. Безсумнівним лідером останніх осінніх сезонів є коричневий колір у всьому різноманітті його відтінків. Насправді відтінків коричневого кольору більш, ніж достатньо – 195 тонів в палітрі Pantone. А в природі їх на порядок більше.

Манікюр в відтінках коричневого за останні пару сезонів отримав нове, розкішне звучання і безліч прихильниць у всьому світі.

Оптимальним варіантом для жінки будь-якого статусу і віку, форми і довжини нігтів є однотонне покриття в тому чи іншому відтінку коричневого кольору. Як правило, обираються світло-коричневі, або насичені коричневі тони.

Коричневий колір чудово гармонує з бежевою і нюдовою кольоровою гамою. Саме з цим поєднанням манікюр передбачає наявність малюнків і різних технік виконання, принтів та інших елементів декору.

Анімалістичні принти в природній кольоровій гамі (леопард, ягуар) є чудовим “сусідом” для всіх відтінків коричневого кольору. В даному випадку в манікюр можна додати третій колір – білий, сірий, чорний.

Бурштинові відтінки коричневого кольору припускають розкіш і особливу привабливість для погляду. Багато модниць обожнюють робити подібний нейл-арт саме в осінній сезон і вони мають рацію – на тлі осінніх відтінків такий манікюр виглядає дуже органічно.

В іншому, комбінований манікюр в відтінках коричневого кольору є не менш актуальним. В цьому випадку можна зробити не тільки кілька відтінків, але й додати до дизайну малюнки, принти і декор, що гармонує з основною колірною гамою дизайну.

Кавовий коричневий колір є лідером, його віддають перевагу бачити на своїх нігтьових пластинах не тільки справжні кавоманки, але й звичайні модниці. Додатковий дизайн у вигляді кавових зерен і щіпки ароматної кави роблять манікюр наповненим і креативним.

В іншому, флористичні мотиви чудово поєднуються з відтінками коричневого кольору. Не дивлячись на те, що восени більш затребувані осінні мотиви, красиві квіточки коричневого кольору, виконані на нейтральному тлі, виглядають більш, ніж гідно.

Безумовно, відтінки коричневого кольору у багатьох асоціюються не лише з кавою, а й з шоколадом. Саме шоколадні відтінки в цьому осінньому сезоні будуть найбільш затребувані, а манікюр в цих відтінках матиме “солодке”, “смачне” звучання і сенс.

Коричневий колір легко поєднується не тільки з гармонійною колірною гамою, але й з контрастною. Можна зробити манікюр, в якому є поєднання червоного, фіолетового, синього, зеленого, жовтого з відтінками коричневого кольору. Не варто забувати і про пастельну гаму – коричневий колір робить пастельні тони більш яскравими і акцентними.

Мармуровий манікюр в відтінках коричневого кольору набуває якоїсь загадковості та нового звучання – здається, ніби перед вами справжній всесвіт.

Сучасні анімалістичні принти складно уявити без хижого леопарда, але не варто забувати і про інші візерунки, які передбачають не меншу “небезпеку” – на піку популярності пітон у всьому різноманітті його унікального візерунку. Коричневий колір є чудовим тандемом до хижого пітона.

Етно-мотиви за останні пару років стали трендовими і варто скористатися цим, втіливши на своїх нігтях шедевр у вигляді стильного поєднання відтінків коричневого кольору з красивим ентічним малюнком.

М’який, плавний перехід з одного відтінку коричневого в інший – це стильно, красиво і модно. В даному випадку можна зробити на нігтях додатковий декор у вигляді малюнка, блиску глітеру або пари страз.

Манікюр “котяче око” в відтінках коричневого кольору – це неймовірно красивий і привабливий дизайн нігтів, в якому є блиск бурштину та насиченість найглибшого коричневого відтінку.

Любителькам однотонного дизайну можна зробити на своїх нігтях манікюр, в якому, крім пари відтінків коричневого кольору, є інші нейтральні тони – білий, бежевий, чорний або сірий.

Читайте також: Трендовий осінній манікюр 2021


Не пропустіть