Колишня дружина Кензова пояснила, чому розповіла про домашнє насильство тільки зараз

Колишня дружина виконавця Олега Кензова Наталія Ярмоленко пояснила, чому вирішила розкрити усі страшні подробиці стосунків зі знаменитістю тільки зараз. 

Нагадаємо, що нещодавно жінка розповіла про те, як довгий час страждала через фізичне насильство з боку чоловіка. За її словами, Олег не соромився її лупцювати просто так, втім останньою краплею для неї став інцидент, коли співак сильно побив її після того, як якийсь незнайомець зробив їй комплімент у коментарях під публікацією.

Під час інтерв’ю для каналу “Олицька”, Наталія зізналася, що довгий час не могла публічно розповісти про усі пережиті жахіття через те, що їй потрібен був час, аби відновитися після розлучення. Зокрема, їй було соромно через ці стосунки. За словами Ярмоленко, Олег, нібито, повинен звернутися за допомогою до психіатра через неконтрольовану агресію та ревнивість.

“Я хочу, щоб, якщо він хворий, він лікувався.”

Зокрема, колишня дружина Кензова назвала чоловіка психопатом та заявила, що бажає, аби справедливість та правда перемогли.

Варто відзначити, що Олег, зі свого боку, заявив, що усі звинувачення Наталії є нісенітницею та образою через те, що він пішов від неї.

Читайте також: Олег Кензов заперечив слова колишньої дружини стосовно домашнього насильства


Не пропустіть