Колишня дівчина Кріса Нота розповіла про насильство з боку актора

Екс-кохана зірки серіалу “Секс у великому місті” Кріса Нота, якого вже троє жінок звинуватили у сексуальному насильстві, модель Беверлі Джонсон подала на актора до суду. Вона звинуватила його у рукоприкладстві та переслідуваннях, а також заявила, що Нот погрожував її вбити.

Кріс Нот ударив мене в груди та ребра, були синці по всьому обличчю та тілу. Мені довелося звернутися за медичною допомогою, – наводить цитату із судових документів видання Page Six.

Щоправда, Беверлі Джонсон, якій зараз 69 років, зустрічалася з Крісом протягом п’яти років (з 1990 по 1995 рік) написала вищезгадану заяву ще 1 серпня 1995 року. У ній Беверлі просила заборонити актору наближатися до неї та членів її сім’ї не менше ніж на 500 ярдів (457,2 метрів), і суддя Вищого суду Лос-Анджелеса схвалив тимчасовий заборонний судовий наказ.

Втім, через деякий час документ був змінений на взаємний, тобто обидвоє – і позивачка, і відповідач – домовилися “не зв’язуватися, не чіплятися, не нападати, не завдавати ударів, не погрожувати, не зазнавати сексуальних нападів, побиття, гн дзвонити по телефону і не порушувати спокій” і не наближатися один до одного та членів їхніх сімей на відстань менш ніж півкілометра. Ще один пункт документа говорив, що відтепер вони обидвоє утримаються від принизливих заяв один про одного. Ці старі документи можуть бути хоч і непрямим, але все ж таки доказом провини Кріса Нота, вважають іноземні журналісти.

Нагадаємо, минулого тижня дві жінки подали заяву до суду, в якій звинуватили Кріса Нота у сексуальному насильстві. Про це повідомило видання The Hollywood Reporter з уточненням, що до їхньої редакції вони звернулися з різницею в кілька місяців і що вони не знайомі між собою. Один інцидент стався в 2004 році, інший – в 2015-му. А на день пізніше ще одна жінка заявила про сексуальні домагання з боку актора – її він намагався зґвалтувати у 2010 році.

Кріс Нот заперечує всі звинувачення на свою адресу але механізм скасування вже запущено. За даними інсайдерів, дружина Нота Тара Вілсон проведе Різдво окремо від чоловіка і вже не носить обручку. Крім того, з мережі зникла зовсім свіжа реклама тренажерів Peloton за участю Кріса Нота, потім його звільнили з акторської агенції, з якою актор підписав контракт у вересні, а компанія з виробництва алкогольних напоїв Entertainment Arts Research, Inc., з якою Кріс Нот співпрацював, анулювала угоду з актором на 12 мільйонів доларів.

На початку цього тижня колеги з серіалу “Секс у великому місті” актриси Сара Джессіка Паркер, Синтія Ніксон та Крістін Девіс підтримали потенційних жертв Нота у спільній заяві.

Читайте також: Соломія Вітвіцька похизувалась подарунком від таємного шанувальника


Не пропустіть