Колишній учасник “Холостячки” розповів, чи буде намагатися повернути Злату після проєкту

Успішний бізнесмен та чемпіон з дайвінгу Андрій Хветкевич, боровся за серце відомої української співачки Злати Огнєвіч у проєкті “Холостячка 2”. Проте, чоловік так і не дійшов до фіналу. Йому довелось покинути шоу на етапі знайомства з батьками, тому чоловік дуже засмутився.

На фінальному пост-шоу Хветкевич зізнався, що ще й досі самотній, а в інтерв’ю для YouTube-каналу “Олицька” розповів, що обрав неправильну стратегію по завоюванні Злати. Андрій пояснив, що часто дуже соромився та боявся відверто говорити з нею на різні теми. Адже вона – публічна людина, і чоловік у неї повинен бути відповідний. Саме цей страх завадив Хветкевичу завоювати прихильність співачки.

Крім цього, він не такий, як чоловіки, що вийшли у фінал проєкту. Андрій вважає, що якби він був жорсткішим, у нього було б більше шансів.

Хветкевич також розповів, що був розбитим після того, як покинув проєкт. Більше того, йому настільки боляче, що він ще й досі не готовий до нових стосунків. На питання, чи буде він намагатися завоювати серце Злати після проекту, Андрій відповів негативно. Він розуміє, що не потрібен їй, тому вважає, що марно далі боротися, якщо немає шансів перемогти.

Читайте також: Злата Огнєвіч пожалкувала, що у фіналі “Холостячки” обрала Андрія Задворного


Не пропустіть