Колишній чоловік Слави Камінської пояснив, навіщо наші зірки роблять пластичні операції

Після розлучення з українською співачкою Славою Камінською, її колишній чоловік Едгар почав публікувати неоднозначні пости в своїх соцмережах про людей, що зловживають пластичними операціями. Цікаво, що екскоханий артистки і сам працює пластичним хірургом.

Так, деякий час назад лікар писав у своєму FaceBook про жінок, які намагаються втримати чоловіка за допомогою ідеальної зовнішності, але при цьому забувають, що потрібно працювати над собою зсередини, щоб чоловіку було цікаво з тобою, адже зовнішність не так важлива, як твоя особистість.

Тоді шанувальники Едгара подумали, що ці слова присвячені його колишній дружині, яка за чотири роки подружнього життя встигла збільшити собі груди та губки. Здогадки фанів пластичний хірург так і не прокоментував, але розказав для видання Lime – навіщо знаменитості себе видозмінюють.

За словами експерта, зірки мають постійно про себе нагадувати, адже шоубізнес – це величезна конкуренція.

Едгар пояснив, що (як звичайні люди) не всі відомі і популярні особистості відрізняються гарним смаком.

Вони виглядають такими, якими хочуть себе бачити. Вони вважають, що саме так буде красиво,

– прокоментував хірург невдалі операції та видозміни знаменитостей.

Колишній чоловік Слави додав, що пластична хірургія не викликає залежності, як прийнято вважати.

На його думку, люди роблять операції, тому що в них є гроші і вони вважають, що ще не досягли свого ідеалу. Саме через це вони просто не можуть зупинитися, на відміну від тих, хто отримав бажане з першого разу.

Також Едгар зізнався, які процедури є найпопулярнішими серед українських зірок.

В першу чергу популярна бьютіфікація – процедури, що стосуються зміни форми обличчя і тіла за рахунок жирової тканини і імплантів. Також популярні омолоджуючі процедури – антиейджинг. Люди завжди хочуть виглядати свіжіше і молодше,

– поділився Камінський.

 

 

Джерело Радіо Люкс

Не пропустіть