Кіт Герінґтон відверто розповів про проблеми з психікою після зйомок в серіалі “Гра престолів”

Кіт Герінґтон, який зіграв Джона Сноу в «Грі престолів» HBO, вважає, що зробив правильний вибір, відмовившись від акторської кар’єри і відправившись в реабілітаційний центр після того, як серіал – емоційний і повний насильства проект – підійшов до кінця.

«У мене були деякі проблеми з психічним здоров’ям через «Гру Престолів». Я думаю, що це було прямо пов’язане з характером серіалу і тим, що я робив протягом багатьох років», – розповів 34-річний актор на шоу Джесса Кейглі на SiriusXM.

Герінґтон, який вісім років грав Джона Сноу в хіті HBO, пояснив, що зрозумів, що йому потрібно пригальмувати, щоб зосередитися на власному благополуччі. «Думаю, я зробив свого роду перерву після «Престолів» і сказав:« Я не хочу працювати рік. Я хочу дійсно зосередитися на собі». Я дійсно щасливий, що зробив це».

За даними Page Six, Герінґтон відвідав реабілітаційний центр Privé-Swiss в Коннектикуті через стрес і проблеми з алкоголем в травні 2019 року перед виходом в ефір фіналу шоу. Це сталося після того, як номінанта на «Еммі» вигнали з бару в Нью-Йорку. Пізніше власник бару заявив, що, хоча Герінґтон був в стані алкогольного сп’яніння і його попросили піти, він повернувся, щоб оплатити свій чек і залишив величезні чайові.

«Бармени, які обслуговували його, сказали, що він дійсно був дуже хорошим хлопцем. Він може повернутися в будь-який час», – сказав власник.

Тепер Герінґтон заявив, що готовий повернутися в кіно, хоча його планам не вдалося стати реальністю, оскільки пандемія COVID-19 охопила увесь світ: «Повертаючись до роботи і вирішуючи, що робити і що вибрати, ми не могли передбачити пандемію. Коли я захотів повернутися на роботу, пандемія нагрянула, і я подумав: «Серйозно?»».

Проте, пандемія принесла Герінґтону і його дружині Роуз Леслі деяку користь: «Те, що нам дарували на цей раз – це додатковий час разом. І у нас народилася дитина! Для мене головним результатом пандемії стало те, що я став батьком. За останні півтора року у мене був досить глибокий і дивовижний досві ».

Нагадаємо, Кіт Герінґтон і Роуз Леслі разом вже шість років – вони познайомилися на знімальному майданчику «Ігри престолів». А в червні 2018-го закохані влаштували пишне весілля в замку Вордхілл, розташованому на півночі Шотландії. Про те, що актори стануть батьками, пара оголосила у вересні минулого року.

Читайте також: Ксенія Мішина заявила про серйозні проблеми зі здоров’ям


Не пропустіть