Кім Кетролл показала свого коханого чоловіка

Ми звикли бачити Кім Кетролл на екрані в образі сильної та незалежної Саманти Джонс, яка не потребує чоловіків. Однак у житті актриса вже довгий час перебуває у щасливих стосунках із Расселом Томасом. У цій статті, ми розповімо, що відомо про її обранця.

Рассел – телевізійний менеджер. Сама Кім зазначала, що він – найкращий чоловік у її житті. Схоже, що навіть незважаючи на велику різницю у віці (а це близько 20 років), актриса почувається щасливою.

Вперше на публіці вони з’явилися у 2018 році, і це перший чоловік, якого Кім показала світові після гучного розлучення з Аланом Вайзом у 2009 році. «Мені дуже комфортно поряд із ним. Він мій феєрверк», – сказала вона в інтерв’ю People.

Пара познайомилася на ВВС, де раніше працював Рассел. Потім вони підписалися один на одного на Twitter і почали спілкуватися. До речі, за словами Кім, вони є нерозлучними. «Бувають дні, коли ми все робимо разом: п’ємо чай, читаємо, дивимось фільми», — зізналася вона.

А ще в одному з інтерв’ю акторка сказала, що щиро кохає його. “Він той, кого варто було чекати”, – чесно зізналася Кетролл.

Читайте також: 57-річна Оксана Байрак показала, як виглядала до пластики


Не пропустіть