Кім Кардаш’ян відверто розповіла про приступи тривожного розладу

У новому бонусному ролику Keeping Up With the Kardashians 40-річна зірка реаліті-шоу відверто розповіла, як в період карантину у неї загострилася агорафобія, або тривожний розлад, пов’язаний з острахом відкритого простору і великого скупчення людей.

«Все це відбулося після пограбування в Парижі, – зізналася Кім Кардаш’ян в бесіді з сестрою Хлої. – Я постійно хотіла залишитися вдома, ненавиділа виходити на вулицю, я не хотіла, щоб хтось знав, де я перебуваю, і не хотіла, щоб мене бачили».

Коли вона почала долати страх, почалася вимушена самоізоляція в умовах пандемії.

«Я відчувала, що повертаюся до цієї фобії знову і знову. Я тільки що поїхала в Париж, тільки почала подорожувати, а потім ввели карантин, і я знову ніби зійшла з розуму і нікуди не хотіла виходити», – додала вона.

«Пам’ятаю, якось я поїхала в ресторан Nobu, – згадувала Кім. – Я була дуже налякана, а люди намагалися підійти до Каньє, поговорити з ним, просили з ними сфотографуватися». Зірка зізналася, що Селфі з шанувальниками даються їй дуже важко – будь-який близький контакт з малознайомою людиною стає для неї стресом.

Читайте також: Соломія Вітвіцька показала, як виглядає після ДТП та розповіла про самопочуття


Не пропустіть