Дженніфер Лопес і Бен Аффлек пригледіли особняк за 65 мільйонів доларів

Відносини Дженніфер Лопес і Бена Аффлека виходять на абсолютно новий рівень. Через кілька місяців після реюніону Дженніфер Лопес і Бен Аффлек вирішили з’їхатися і почали оглядати вільні резиденції в так званих районах мільйонерів в LA. У четвер закоханих помітили в Холмбі-Хіллз, де на продаж виставлено розкішний особняк за 65 мільйонів доларів.

Втім, інсайдери TMZ відзначають, що Бен просто підвозив Джей Ло і на даний момент зірки не готові жити разом. На цьому тижні Лопес також відвідала кілька шкіл, щоб підготуватися до переїзду на Західне узбережжя. Раніше 51-річна співачка жила зі своїми 13-річними дітьми Максом і Еммою в Малібу, де проживає батько двійнят, Марк Ентоні.

48-річний Аффлек живе в Лос-Анджелесі по сусідству зі своєю колишньою дружиною Дженніфер Гарнер і трьома дітьми – 15-річною Вайолет, 12-річною Серафіною і 9-річним Семом. За словами інсайдерів, Бен і Джен регулярно бачилися, незважаючи на відстань, і в кінцевому підсумку вирішили, що жити в одному місті буде комфортніше.

«Бен і Джен проводять разом майже кожну ніч, коли у них немає роботи. Вони планують незабаром з’їхатися, – розповіло джерело журналу Us Weekly. – Вони готові провестирушту життя разом. Вони відчувають, що їм пощастило зустріти один одного і знайти справжню любов, про яку інші можуть тільки мріяти».

Читайте також: Дашу Квіткову виписали з пологового будинку


Не пропустіть