Кендалл Дженнер відверто розповіла про боротьбу з панічними атаками

Кендалл Дженнер з’явилася на обкладинці Vogue Hong Kong, а в інтерв’ю журналу зізналася, що з деяких пір страждає панічними атаками.

На каналі видання вийде чотирисерійна бесіда жінки з фахівцями в області психічного здоров’я під назвою Open Minded. У програмі будуть досліджені «різні причини і наслідки тривожного розладу».

«Два або три роки тому у мене дійсно почалися дуже сильні панічні атаки», – зізналася Кендалл в превью проекту.

«Я відчувала переляк посеред сну, я буквально відчувала прискорене серцебиття. Я просто не могла дихати. Мені було дуже погано», – розповіла Дженнер.

Кендалл вважає, що про цю проблему варто говорити, щоб люди усвідомили її серйозність: «Чим більше людей виходить і говорить про свою тривогу, тим більше громадськість усвідомлює, що це реально. За її словами, досвід інших людей і розмови про ментальне здоров’я допоможуть людям краще зрозуміти те, що з ними відбувається і відчути свою спільність з іншими людьми в цьому складному стані: «Отже, люди, якщо вони дивляться, можуть сказати: «О! Я відчуваю те саме! І тепер у мене є назва для цього», – додала вона.

Видання Vogue супроводило превью з Кендалл підписом зі статистичними даними: «За даними CDC, в розпал пандемії COVID-19 кількість повідомлень про тривогу збільшилася більш ніж в три рази, що призвело до кризи психічного здоров’я, яка зберігається навіть після того, як вакцинація поширюється по всьому світу”.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Vogue (@voguemagazine)


Не пропустіть