Катерина Реп’яхова розчулила мережу новою сімейною світлиною

Не так давно дружина Віктора Павліка влаштувала зворушливу сімейну фотосесію. Катерина Реп’яхова часто тішить фоловерів новими кадрами. Вона активно ділиться досвідом свого материнства й постійно показує маленького Михайлика.

Нову світлину жінка опублікувала на сторінці в Instagram. Перед камерою щаслива Катерина Реп’яхова постала з маленьким сином та коханим чоловіком. Вона одягнула красиву чорну сукню з оголеною спиною та зробила легкі локони.

Свій образ дружина Віктора Павліка доповнила ніжним макіяжем. Поруч з жінкою позує її коханий. Віктор Павлік постав перед камерою у темних джинсах та стильній сорочці з принтом.

Щасливі батьки демонструють щасливі усмішки та ніжно обіймають свого сина. Первісток Катерини Реп’яхової з’явився перед камерою у стильних сірих штанах та сорочці. У дописі Катерина Реп’яхова повідомила, що зовсім скоро їхньому сину виповниться шість місяців.

Концертна директорка з нетерпінням чекає цієї дати. А ще дружина Віктора Павліка розсекретила зріст та вагу свого малюка. За її словами, наразі хлопчик важить вісім з половиною кілограм, а його зріст становить 71 сантиметрів.

Фоловери оцінили зворушливе фото Катерини Реп’яхової, засипавши її компліментами. А ще вони повідомили, що в жінки чудова сім’я.

Читайте також: Слава Дьомін розповів, в яких стосунках перебуває з ексдружиною


Не пропустіть