Катерина Реп’яхова поскаржилась на сервіс в готелі під час відпочинку

Кохана дружина українського співака Віктора Павліка, яка вагітна первістком, поскаржилась на сервіс в готелі під час відпочинку. Не так давно майбутня мама повідомила, що відправилась у сонячний Єгипет. На жаль, вона полетіла в теплі краї без коханого чоловіка. Проте компанію у поїздці жінці склала її мама.

У соцмережі Instagram Катерина Реп’яхова запостила перше фото з відпочинку. Дружина Павліка позує на території готелю й демонструє свій вагітний животик. Жінка постала перед камерою в шортах, чорній майці та сорочці бежевого кольору. Також стильний образ Реп’яхова підкреслила сонцезахисними окулярами.

Майбутня мама повідомила, що їй необхідний відпочинок, адже останнім часом жінка дуже втомлюється. Проте, вагітна зовсім не задоволена сервісом в готелі. У своєму дописі вона повідомила, що вже встигла скучити за коханим.

В Instagram-stories Катерина Реп’яхова поскаржилась, що дуже погано спала. Жінці не давали заснути комарі, які якимось чином залетіли в номер. Також, за її словами, дружині Віктора Павліка зовсім не сподобався сервіс у готелі. Катерина Реп’яхова не рекомендує його своїм фанам.

Читайте також: Дружина Віктора Павліка розповіла, скільки кілограмів набрала під час вагітності


Не пропустіть