Дружина Віктора Павліка розповіла, скільки кілограмів набрала під час вагітності

Катерина Реп’яхова, яка зовсім скоро народить відомому українському співаку Віктору Павліку сина, вирішила поділитись зі своїми шанувальниками особистим, та розповіла, як проходить її вагітність. Жінка активно веде свій мікроблог, в якому публікує цікаві світлини та розповідає про своє життя. Останнім часом всі дописи у ньому зосереджені на вагітності та майбутньому народженні малюка.

Так, нещодавно вона розповіла, що її син часто тисне їй на нирку через неправильне положення. Крім цього, Катя набрала 6 кілограмів зайвої ваги, хоча і не страждає від переїдання та доволі добре спить.

Реп’яхова розповіла, що зараз перебуває на третьому семестрі, та вже через декілька місяців народить Віктору Павліку сина, якого пара планує назвати Михайлом. Крім цього, вона зауважила, що їй важко зосередитись і що вона часто плутається, підбираючи потрібні слова. Саме в цей час чоловік просто кепкує з неї.

Свій допис жінка супроводила ніжною світлиною, на якій позує в легкій, напівпрозорій чорній сукні з квітковим принтом. Таке вбрання вигідно підкреслило її округлий живіт. Свій образ Катерина доповнила ніжним макіяжем та розпущеним волоссям. Шанувальникам дуже сподобалось, як виглядає Реп’яхова, тому вони залишили багато схвальних коментарів під дописом.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Катя Павлик (Репяхова) (@repyahovakate)

Читайте також: Дружина Віктора Павліка показала, де народжуватиме первістка


Не пропустіть