Катерина Осадча показала світлину з коханим чоловіком, яка була зроблена під час першої їхньої відпустки

Популярна телеведуча Катерина Осадча не дуже часто показує фоловерам архівні фото. Жінка багато часу приділяє кар’єрі та материнству. Проте, нещодавно на ведучу програми “Світське життя” нахлинули спогади. Вона переглядала архівні кадри й знайшла світлину, яка була зроблена під час першої відпустки з Юрієм Горбуновим.

Рідкісним фото Катерина Осадча поділилась в Instagram-stories. Вперше зіркове подружжя полетіло у відпустку на французький острів Корсика. Там закохані зробили милий кадр, поставши на тлі красивих краєвидів.

На фото Катерина Осадча позує у білосніжній футболці та сонцезахисних окулярах. Вона ніжно пригорнулась до Юрія Горбунова й продемонструвала красиву усмішку.

Телеведуча зізналась, що першу спільну поїздку з коханим запам’ятала надовго. За її словами, це був чудовий відпочинок, сповнений позитивними враженнями та емоціями.

А ще Катерина Осадча показала фото зі свого першого відрядження. Жінка повідомила, що кадр був зроблений у 2005 році. На архівній світлині телеведуча позує у червоній сукні та мило усміхається.

Шанувальники оцінили архівні фото Катерини Осадчої й засипали її приємними словами. Вони повідомили, що жінка зовсім не змінилась. За словами фоловерів, з роками телеведуча стає лише красивішою.

Читайте також: Аліна Гросу зізналась, як її батьки відреагували на стосунки з Романом Полянським


Не пропустіть