Аліна Гросу зізналась, як її батьки відреагували на стосунки з Романом Полянським

Популярна співачка Аліна Гросу вже давно перебуває у стосунках з Романом Полянським. Велика кількість фанів з нетерпінням чекає, коли пара оголосить про своє одруження. Нещодавно артистка вирішила розповісти, як познайомила обранця зі своїми батьками. А ще Аліна Гросу розсекретила, як вони відреагували на їхню різницю у віці.

Сама ж артистка заявила, що вік для неї не відіграє значної ролі. Роман Полянський старший за свою кохану на 12 років. Проте, різниця у віці не заважає їм перебувати у чудових стосунках.

Батьки Аліни Гросу теж позитивно відреагували на її роман з актором. Вперше співачка познайомила їх з Романом Полянським на кінофестивалі. Однак, тоді закохані ще не були разом. Аліна Гросу представила Полянського, як свого друга.

Пізніше вони почали зустрічатись. Артистка знову представила батькам Романа Полянського, однак, вже, як кохану людину. Батьки виконавиці щиро за неї пораділи й побажали лише всього найкращого.

Також не так давно обранець Аліни Гросу відсвяткував день народження. Зірка українського шоу-бізнесу показала, який сюрприз влаштувала для коханого.

Читайте також: Тіна Кароль зізналась, що готова закохатись


Не пропустіть