Катерина Кухар повідомила, що побувала на зустрічі однокласників

Українська балерина Катерина Кухар розсекретила, що побувала на зустрічі однокласників. В Instagram-stories жінка запостила фото, на якому позує з Олександром Жембровським і Андрієм Сухановим.

За словами знаменитості, це і є однокласники зірки. Після повернення додому з теплих країв на балерину чекала приємна зустріч. Катерина Кухар зізналась, що була неймовірно рада побачитись з однокласниками.

Також жінка заявила, що неабияк пишається своїми колегами, адже її однокласники теж досягнули великих успіхів у сфері балету. За словами зірки українського шоу-бізнесу, довгоочікувана зустріч відбулась в одному із київських закладів.

Катерина Кухар повідомила, що чудово провела час з однокласниками, пригадавши шкільні роки. На зустріч з ними балерина прийшла в красивій чорній сукні на бретелях. Вона зробила легкі локони та підкреслила образ ніжним макіяжем.

Фото зірки українського шоу-бізнесу відразу оцінили шанувальники. Вони звернули увагу на розкішний образ Катерини Кухар та засипали її компліментами.

Читайте також: Настя Каменських зізналась, що не картає себе за зайві кілограми


Не пропустіть