Катерина Бужинська влаштувала спокусливу фотосесію у ванні

Українська артистка Катерина Бужинська вирішила влаштувати для себе справжній відпочинок. Знаменитість зробила фотосесію у ванні й похизувалась бездоганним тілом. За словами співачки, кожна жінка повинна ретельно стежити за своїм здоров’ям та зовнішнім виглядом. Проте, найкращими ліками для тіла й душі є корисний відпочинок.

Катерина Бужинська прийняла справжню ванну Клеопатри. Для цього жінка додала у воду молоко, склянку меду, морську сіль та лавандову ефірну олію. Також артистка прикрасила ванну великою кількістю квітів. Знаменитість не лише відпочила, але й зробила чудові світлини.

Для фотосесії у ванній Бужинська одягнула мереживне боді та продемонструвала розкішний макіяж. За словами зірки українського шоу-бізнесу, за допомогою такої процедури наша шкіра стане набагато кращою. Ванна з ефірними оліями, молоком та сіллю є чудовим засобом для зняття стресу.

Фани вже оцінили спокусливі форми тіла співачки. За їхніми словами, Катерина Бужинська – справжня богиня. Шанувальники засипали жінку компліментами та назвали розкішною.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Екатерина Бужинская (@buzhynska)

Читайте також: Катерина Бужинська похизувалась розкішним бюстом


Не пропустіть