Каньє Вест публічно вибачився перед Кім Кардаш’ян

Каньє Вест вирішив повернути свою колишню дружину Кім Кардаш’ян. Про це репер розповів під час свого візиту до Skid Row напередодні дня подяки. Артист зустрівся з генеральним директором та президентом LA Mission, некомерційної організації, яка допомагає бездомним у Лос-Анджелесі.

Взявши в руки мікрофон, Каньє заговорив про сім’ю і про спокуту: «Ми робили помилки. Я робив помилки. Я публічно робив речі, які не можна пробачити, чоловік не повинен цього робити, але просто зараз – я не знав, що стоятиму тут із мікрофоном, – я тут, щоб усе змінити».

Каньє висловився про свої стосунки з екс-дружиною на тлі чуток про роман Кардаш’ян з Пітом Девідсоном, які все частіше фігурують у заголовках таблоїдів.

Далі зірка хіп-хопу пройшовся каналами Е! та Hulu, які транслюють реаліті шоу «Сімейство Кардаш’ян». «Я не дозволю E! писати історію моєї родини. Я не дозволю Hulu писати історію моєї родини. Я священик у своєму домі».

Також Вест, у якого з Кім Кардаш’ян четверо дітей – 8-річна Норт, 5-річний Сейнт, 3-річна Чикаго та 2-річний Псалмі – сказав, що виховання дітей залишається його найважливішим пріоритетом у цей неспокійний час.

«Я мушу якнайбільше часу проводити зі своїми дітьми. Тому, коли я пішов зі свого будинку, то оселився поруч, щоб бути в курсі всього, що відбувається», – зізнався репер.

Незважаючи на те, що Вест завжди поруч, все ж таки він хоче повернутися до свого будинку. Також артист розповів про величезний вплив, який він та його колишня дружина чинять на громадськість, і згадав про економічну нерівність, з якою стикається країна.

«Якщо злі сили розлучають Кім та Є, мільйони людей думають, що розлука – це нормально. Але якщо Бог знову возз’єднає Кім і Є, мільйони людей зрозуміють, що і вони зможуть подолати розлуку, травми, які завдає диявол заради своєї вигоди, щоб одні жили в злиднях, тоді як інші переступають через безпритульних, щоб пройти в магазин Gucci» .

Вест виголосив промову на благодійному заході, який відбувся через кілька днів після того, як 40-річна Кім Кардаш’ян і 28-річний Піт Девідсон були помічені разом на романтичній вечері в розкішному ресторані Giorgio Baldi в Санта-Моніці.

Читайте також: Ірина Федишин стала жертвою шахраїв


Не пропустіть