Ірина Федишин стала жертвою шахраїв

Популярна артистка Ірина Федишин зізналась, що з нею трапилась дуже неприємна ситуація. За словами жінки, вона стала жертвою шахраїв. Подробицями зірка українського шоу-бізнесу поділилась в соцмережі Instagram. Вона опублікувала ролик, в якому розповіла, що саме з нею сталось.

Ірина Федишин повідомила, що разом з коханим чоловіком планувала відправити посилку з Києва на Тернопіль. Вони вирішили скористатись послугами сервісу BlaBlaCar.

Чоловік Ірини Федишин повинен був з’явитись з посилкою на автовокзалі. Коли він прибув у відповідне місце, то водія ще не було. Віталію Човнику повідомили, що він запізнюється й попросили оплатити поїздку на BlaBlaCar.

Чоловіку Ірини Федишин розповіли, до якої каси потрібно підійти, щоб оплатити поїздку. Проте, Віталій заявив, що такої послуги у терміналі немає. Тоді йому запропонували перевести гроші на номер мобільного телефону. Віталій Човник так і зробив. Проте, після цього номер чоловіка відразу заблокували.

Тоді подружжя зрозуміло, що натрапило на шахраїв. За поїздку Віталій Човник заплатив 200 гривень. Ірина Федишин повідомила, що ця сума невелика, однак, їй дуже неприємно.

Артистка попередила фоловерів, що таких шахраїв є дуже багато. Фани подякували жінці за попередження й побажали їй більше не опинятись в таких ситуаціях.

Читайте також: Ірина Федишин вперше розповіла, як познайомилась зі своїм чоловіком


Не пропустіть