Каменських розповіла про долю дуету “Потап і Настя”

Українська виконавиця Настя Каменських розповіла про пісню, яку її коханий чоловік й продюсер Олексій Потапенко присвятив дружині.

Варто нагадати, що наразі Настя насолоджується відпочинком разом з Потапом у Туреччині. Втім, це не заважає красуні давати інтерв’ю дистанційно й ділитися з шанувальниками програмами, які були записані заздалегідь. Ба більше, зірка взяла участь в фотосесії для американського видання “HOLA!” й оприлюднила композицію з нового альбому Ecléctica – Pelicula.

В рамках інтерв’ю для “Афіші” Настя висловилась стосовно долі дуету “Потап і Настя”, який, зауважимо, призупинив свою творчу діяльність ще у 2017 році. Як зазначила Каменських, їй з чоловіком потрібно трішки відволіктись й зайнятися своїми проєктами, втім, дует житиме вічно. Зрештою, в мережі можна найти безліч композицій “Потапа і Насті” про які навіть більшість і не чула.

В кінці Настя зізналася, що композиція гурту “MOZGI” – Девчонка присвячена їй. За словами виконавиці, Олексій особисто написав слова для пісні, які адресовані його коханій дружині.

Читайте також: Настя Каменських розповіла, як її новий альбом розкритикували в Америці


Не пропустіть