Камалія розповіла про курйоз, який трапився з її сім’єю під час відпочинку у Фінляндії

Відома українська співачка Камалія весело та незабутньо провела різдвяні свята. Разом з чоловіком та донечками вона відпочивала у Фінляндії. Протягом всієї відпустки зіркова сім’я насолоджувалась засніженими краєвидами, каталася на лижах та ласувала різними смаколиками.

Знаменитість чудово провела час з родиною й залишилась дуже задоволеною. Також Камалія розповіла про курйоз, який трапився з її сім’єю.

За словами артистки, двері у її готельному номері заблокувалися. Сталося це саме під час виселення. Камалія намагалась повідомити про курйоз персоналу готелю. Проте, ніхто не відповів. Зірка українського шоу-бізнесу вирішила залишити номер через балкон.

На щастя, її сім’я знаходилась на першому поверсі, тому ніяких проблем не виникло. Рідні артистки вийшли через балкон та відправились в аеропорт. Однак, на цьому курйози не закінчились.

Коли Камалія повернулась додому, то побачила, що з семи валіз цілими долетіли лише дві. Такими подробицями зірка поділилась на сторінці в Instagram.

Шанувальники відразу прокоментували ролик Камалії. Вони побажали жінці більше ніколи не опинятись в таких неприємних ситуаціях.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Kamaliya (@kamaliyaofficial)

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Kamaliya (@kamaliyaofficial)

Читайте також: Олена Кравець зізналась, що святкування її 45-річчя пішло не за планом


Не пропустіть