Камалія показала рідкісну світлину зі своїми донечками

Відома українська співачка Камалія не дуже часто бачиться зі своїми донечками. Здебільшого дівчата перебувають на навчанні за кордоном. Співачка постійно знаходиться в Україні. Нещодавно Камалія поділилась рідкісним кадром з донечками. Світлину вона опублікувала на сторінці в Instagram. Співачка заявила, що її доньки живуть з батьком у Великій Британії. Нещодавно Камалія побувала за кордоном. Вона побачилась з донечками та чудово провела час.

“Наш затишний вечір з моїми принцесами напередодні мого відʼїзду до України. Це був, як завжди, прекрасний тиждень у рідному колі. Знов буду дуже сумувати за вами!”, – зворушливо підписала публікацію Камалія. Перед камерою співачка постала в піжамі. Вона позувала в обіймах донечок та мило усміхалась.

Дівчата ніжно пригорнулись до своєї зіркової мами. На їхніх обличчях можна побачити сум. Схоже, доньки Камалії не хочуть, аби вона поверталась до України. Однак, співачка змушена їхати додому. Світлину зірки українського шоу-бізнесу відразу оцінили фоловери.

У коментарях вони залишили багато приємних слів та компліментів. Підписники заявили, що в Камалії дуже красиві донечки. А ще вони побажали жінці частіше бачитись з дівчатами.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Kamaliya (@kamaliyaofficial)

Читайте також: Співачка Lama відверто зізналась, чому не хоче дітей


Не пропустіть