Іванна Онуфрійчук відреагувала на критику хейтерів щодо її кар’єри телеведучої

Ведучу “Танців з зірками” Іванну Онуфрійчук неодноразово засуджували та критикували. Хейтери повідомили, що кар’єра телеведучої жінці зовсім не підходить. Вони звинуватили її у непрофесіоналізмі. За словами хейтерів, на “Танцях з зірками” постійно говорив Юрій Горбунов, а Іванну Онуфрійчук взяли лише для фону.

Також вони розкритикували жінку за її пишне весілля. Хейтери не розуміють, навіщо було одягати декілька весільних суконь й так гучно проводити святкування. Іванна Онуфрійчук все-таки відреагувала на критику, давши гідну відповідь у програмі “Життя відомих людей”.

За словами жінки, бути ведучою “Танців з зірками” не так вже й легко. Також акторка додала, що це був її перший досвід. На думку Іванни Онуфрійчук, вона відіграла неабияку роль у проєкті.

Також жінка прокоментувала звинувачення щодо її пишного весілля. Телеведуча повідомила, що не бачить в цьому нічого поганого. За її словами, якщо в людини є можливість влаштувати грандіозне святкування весілля, то чому б цього не зробити.

Фоловери підтримали Іванну Онуфрійчук й назвали її чудовою телеведучою. А ще вони порекомендували жінці не звертати увагу на хейт та негатив.

Читайте також: Арсен Мірзоян та Антоніна Матвієнко придбали квартиру


Не пропустіть