Ірина Білик розповіла про свій новий дар

Відома співачка Ірина Білик вирішила поділитися своїм талантом, який не так давно в собі відкрила. Справа в тому, що заслужена артистка України володіє даром передбачення. Таку новину жінка повідомила у програмі “Зірковий шлях”.

За її словами, під час одного із новорічних концертів Ірина Білик запропонувала підійти до неї тим, хто хоче народити немовля. Знаменитість сказала це жартівливо, але через декілька років до неї звернулась жінка з сином, яка повідомила, що бажання артистки здійснилось.

Також співачка розповіла, що одного разу знайомі запропонували їй стати хрещеною мамою в майбутньому. Через деякий час у пари з’явилась довгоочікувана дитина.

А ще Ірина Білик поділилася однією цікавою історією зі свого життя. Коли її друзі відправились в круїз, то співачка побажала їм повернутись з дитиною. Через місяць зірці повідомили, що вона стане хрещеною мамою. Артистка була шокована такими новинами. Вона не могла повірити, що всі її побажання здійснюються. На даний момент Ірина Білик є хрещеною мамою одинадцяти дітей.

Шанувальники вражені таким зізнанням. Вони привітали співачку з цією подією та побажали її здійснення усіх мрій та задумів.

Читайте також: Ірина Білик розповіла про особисте життя свого старшого сина


Не пропустіть