Ірина Білик розповіла про особисте життя свого старшого сина

Відома українська співачка Ірина Білик вирішила поділитися інформацією щодо особистого життя свого старшого сина Гліба. За словами артистки, вона дуже тепло ставиться до його дівчини.

Обраницю Гліба звати Аліса. Пара разом вже три роки. Проте, Ірина Білик не вважає її своєю невісткою. За словами артистки, для того, щоб Аліса стала повноцінним членом її сім’ї, закохані спочатку повинні одружитися. Про це українська співачка розповіла під час знімання новорічної програми для телеканалу “Україна”.
Також Ірина Білик повідомила, що в неї теплі та хороші стосунки з дівчиною свого сина. Вони часто разом гуляють та мають багато спільного. Артистка зізналася, що буде дуже рада, якщо пара вирішить одружитися. За словами співачки, її син є відповідальною людиною. Якщо він по-справжньому закохався, то це назавжди. Ірина Білик розповіла, що три роки назад Гліб познайомив сім’ю зі своєю обраницею. Дівчина справила хороше враження та сподобалася співачці.

Також нагадаємо, що не так давно артистка опублікувала фото в соцмережі з прогулянки в зимовому містечку. На світлинах зображені сини Ірини Білик та Аліса.

Читайте також: Ірина Білик розповіла, як в неї ледь не розвинулась онкологія


Не пропустіть