Інформація про доставку VELO

На правах реклами.
Цей продукт містить нікотин і викликає залежність. Тільки для повнолітніх осіб, які споживають тютюн або нікотин.

VELO – це нікотинові паучі, які призначені для повнолітніх споживачів тютюну або нікотину. Вони не містять тютюну, а для виділення нікотину не потрібні процеси горіння. При використанні паучів не утворюється попіл і дим, тому VELO можна використовувати в громадських місцях: парках, кафе, під час тривалих перельотів і поїздок у транспорті.

Передбачені наступні особливості доставки нікотиновмісних паучів:

  • Безкоштовна доставка VELO навіть за мінімального замовлення.
  • Оплачувати покупку можна в режимі онлайн, у процесі замовлення паучів, а також при отриманні у відділенні компанії “Нова Пошта” через накладний платіж.

Доставка нікотинових паучів можлива в будь-який населений пункт України, за наявності в його межах працюючого відділення “Нової Пошти”.

Які переваги отримує споживач VELO

Нікотинові паучі VELO мають цілу низку переваг:

  • використання продукту не впливає на вашу посмішку;
  • VELO можна використовувати в громадських місцях, оскільки їх споживання не створює дискомфорту для людей навколо;
  • паучі залишають руки вільними, дозволяючи вам займатися іншими справами та при цьому продовжувати отримувати нікотин.

Доставка упаковок з нікотиновими паучами займає до 3-х робочих днів. Щоб у ключовий момент у вас під рукою завжди були банки VELO, рекомендується замовляти доставку на сайті виробника заздалегідь.

Як використовувати VELO

Нагадуємо, що незалежно від умов, важливо дотримуватися правил використання нікотинових паучів VELO https://go-velo.com.ua/ru/pages/faq:

  • Не слід споживати два і більше паучів одночасно. Їх буде незручно розміщувати між губою та яснами, збільшується ризик проковтнути пауч VELO. До того ж це призводить до неефективного споживання нікотину.
  • Не потрібно брати паучі брудними руками. Це правило буде актуальним завжди, а не тільки в умовах карантину. Ретельно вимийте руки, або робіть як шведи: відкрийте упаковку, дістаньте пауч язиком і акуратно розмістіть його між верхньою губою та яснами. Це легко, зручно і гігієнічно. Використані паучі VELO можна покласти до спеціального відділення, розташованого на кришці.
  • Звертайте увагу на термін придатності нових паучів. VELO має термін придатності – 12 місяців з дати виробництва, а відкриту упаковку рекомендується використати протягом одного тижня.
  • Пам’ятайте, що при споживанні 4-6 паучів на добу, однієї упаковки вистачить на 4-6 днів. Після цього ви можете знову замовити нікотинові паучі VELO. Зазначені умови доставки актуальні для всіх міст України.

Не пропустіть