Ілона Гвоздьова різко відповіла на критику своєї фігури

Переможниця проєкту “Танці з Зірками” Ілона Гвоздьова вирішила влаштувати собі відпочинок без сім’ї. Для цього відома хореографиня полетіла до спекотної Туреччини, звідки продовжує тішити своїх шанувальників новими публікаціями та яскравими світлинами.

Так, нещодавно Гвоздьова показала, як відпочиває на яхті та засмагає на сонечку. Зірка опублікувала світлину, на якій позує в коричному бікіні в ефектній позі на поручнях трапу.

В той час, як її шанувальники були в захваті від фігури і пластичності жінки та залишили безліч схвальних коментарів під постом, знайшлися й ті, яким не сподобалось тіло Ілони. Зірка написала, що багатьом не подобається її бюст, саме через це вона отримує багато критики в свою сторону. І саме тепер Гвоздьова вирішила відповісти на усі закиди своїх хейтерів.

Ілона розуміє, що є власницею невеликих грудей. Причиною тому є значні фізичні навантаження, адже хореографиня практично усе життя займалася спортом. Проте, вона аж ніяк не комплексує з цього приводу, навпаки, вважає себе реалізованою та задоволеною життям жінкою, мамою двох дітей та хорошою дружиною. Крім цього, Гвоздьова реально оцінює ситуацію та розуміє, що через прекрасну форму ніхто навіть не подумає, що їй вже 32 роки.

Проте, Ілону обурили не стільки слова хейтерів, а й те, хто саме їх пише. Вона зазначила, що їй страшно від того, що у нас в країні так багато озлоблених жінок, які переповнені заздрістю та ненавистю.

Читайте також: Тіна Кароль виставила на аукціон цифровий відбиток власного пальця


Не пропустіть