Ілона Гвоздьова прокоментувала своє суддівство на “Танцях з зірками”

Відома українська хореографиня Ілона Гвоздьова стала запрошеною суддею одного з прямих ефірів “Танців з зірками”. А ще знаменитість виступила на паркеті з Юрієм Ткачем.

Чудовими емоціями Ілона Гвоздьова вирішила поділитись на сторінці в Instagram. Зірка опублікувала короткий ролик свого танцю й розповіла, які враження отримала під час прямого ефіру.

За словами танцівниці, вона дуже зраділа, коли жінку запросили долучитись до журі. Ілона Гвоздьова відчула неабияку ностальгію, знову вийшовши на паркет.

Також знаменитість повідомила, що бути членом журі – це дуже складно та відповідально. Однак, для жінки така подія стала неабияким досвідом.

Ілона Гвоздьова зізналась, що справедливо оцінювала учасників та давала їм мудрі поради. Однак, присутність жінки в складі журі потішила далеко не всіх.

Хореографиня чудово розуміє, що всім подобатись не може. Проте, попри критику хейтерів Ілона Гвоздьова була щирою та справжньою.

А ще вона подякувала за запрошення на “Танці з зірками” й побажала перемоги лише найкращим. У коментарях під роликом Ілону Гвоздьову багато хто розкритикував. Фоловери залишились незадоволені оцінюванням танцівниці.

Читайте також: Слава Камінська розчулила фанів сімейним фото, на якому позує з дітьми та ексчоловіком


Не пропустіть