Ігор Кондратюк вимагає у Володимира Зеленського заборонити концерти російських зірок в Україні

Відомий український шоумен Ігор Кондратюк неодноразово критикував російських артистів, які виступають на території України. За словами продюсера, потрібно негайно заборонити гастролі зірок російського шоу-бізнесу. Не так давно Ігор Кондратюк звернувся до президента України.

Він вимагає у Володимира Зеленського заборонити концерти російських зірок в Україні. Відповідну публікацію Ігор Кондратюк розмістив на своїй сторінці у Facebook. Шоумен, навіть, створив петицію, в якій детально описав своє прохання.

Також Ігор Кондратюк повідомив, що петиція повинна зібрати 25 000 підписів протягом трьох місяців. Продюсер дуже сподівається на підтримку інших та впевнений, що Володимир Зеленський відреагує на його прохання.

А ще Ігор Кондратюк розкритикував тих, хто їздить на заробітки в Росію. За словами продюсера, таким людям повинно бути дуже соромно. Шоумен надзвичайно обурений та розчарований. Він заявив, що протягом восьми років війни з Росією гастролі російських артистів так і не заборонили.

Допис Ігоря Кондратюка вподобала велика кількість фоловерів. Вони повідомили, що погоджуються з кожним словом шоумена та повністю його підтримують.

Читайте також: Зірка серіалу “Слуга народу” Галина Безрук розлучається з чоловіком


Не пропустіть