Ідеальний весняний манікюр: 15 трендових ідей 2021

Кожна модниця старанно продумує свої образи, аж до кожної дрібниці. Тим більше, навесні, коли душа просить яскравих вражень і змін після довгої та виснажливої ​​зими. Навесні нейл-майстри готують увесь свій асортимент і фантазію, щоб починати творити красу на нігтях своїх улюблених клієнток.

Який він, ідеальний весняний манікюр? Мабуть, це питання можна вважати риторичним, бо кожна жінка вважає своїм ідеалом щось суб’єктивне.

У модній палітрі сезоні весна-літо 2021 року є красивий і привабливий відтінок під назвою “палений корал”. Обов’язково варто звернути увагу на коралові відтінки, які не такі інтенсивні, як червоні і не такі приглушені, як бордові.

Без сумнівів, флористичні мотиви будуть найпопулярнішими навесні 2021 року. Можна вибрати соковиті, насичені найяскравішими відтінками варіації дизайну, а можна вибрати цілком нейтральні малюнки і відтінки.

Ніжний ліловий, фантастичний лавандовий, чудовий бузковий однозначно будуть популярними навесні 2021 року. Ці вибілені відтінки фіолетового кольору виглядають дуже гармонійно.

Дуже красиво і неймовірно ніжно виглядає дизайн нігтів з ніжною палітрою зелених весняних відтінків. В такому дизайні, як правило, присутні флористичні мотиви і нейтральні кольори.

Відтінки зеленого надзвичайно привабливі і серед них можна знайти той самий варіант, який можна назвати нейтральним. Як правило, це або вибілені (пастельні) тони, або перехідні від зеленого кольору до коричневого, сірого, чорного кольору.

Ніжні квіти на нейтральних бежевих і рожевих відтінках незмінно виглядають дуже стильно, але не помітно. У цьому випадку варто враховувати ваші індивідуальні переваги і колір шкіри. Чим яскравішими будуть малюнки, тим менш універсальним вийде манікюр.

Навесні можна вибрати інші мотиви і малюнки, наприклад, тема солодощів на нігтях, як правило, досить популярна серед модниць і виглядає свіжо. Оптимальний варіант – пастельна гамма.

Пастельний жовтий колір дуже затребуваний навесні, він освіжає манікюр і в той же час робить його менш яскравим і помітним. В іншому, тут все дуже індивідуально. Хтось вважає за краще однотон + квіти, а хтось вибере більш незвичайний нейл-арт.

Весняний манікюр не обов’язково повинен бути яскравим або соковитим. Пастельні бежеві і рожеві відтінки актуальні в будь-який час року, особливо серед тих модниць, які віддають перевагу універсальному дизайну. Зробити такий манікюр більш цікавим допоможе звичайний малюнок цятками (горошок).

Сучасні майстрині вельми креативні і здатні придумати будь-яке поєднання відтінків, технік, варіацій нанесень. Часом їх результати нагадують справжній витвір мистецтва. Варто пам’ятати, що не кожен майстер здатний на креатив і що на такий манікюр витрачається більше часу.

М’ятний колір присутній в модній весняно-літньої палітрі від інституту кольору Пантон, що робить цей колір більш актуальним, ніж зазвичай. Стилісти рекомендують прикупити гарну сукню м’ятного кольору, а майстрині закуповують лаки в цьому ніжному відтінку.

Неймовірно ніжно і одночасно свіжо виглядають красиві квіти на тлі нейтрального рожевого кольору. Такий дизайн можна порахувати якщо не ідеальним весняним, то наближеним до нього.

Безумовно, ніжні пастельні блакитні відтінки будуть в лідерах, тим більше, що небесний блакитний фахівці інституту кольору Пантон включили в топ-10 модних відтінків цього теплого сезону. Залишилося тільки вибрати свій ідеальний варіант.

Ті, хто не люблять яскраві та насичені відтінки, можуть вибрати відтінки сірого, на яких майстер може зробити флористичні мотиви в мінімалістичному стилі.

Геометричний манікюр незмінно популярний, але навесні він забарвлюється в більш інтенсивні і насичені відтінки. Майстри з манікюру зможуть втілити ваші найцікавіші задумки в реальність.

Читайте також: Модний манікюр весна 2021: найоригінальніші тренди


Не пропустіть