Хто покинув останній ефір “Танців з зірками”?

Лише п’ять пар продовжили боротьбу за перемогу.

Варто зауважити, що 10 ефір ток-шоу “Танців з зірками” був присвячений Гелловіну, а усі учасники проєкту постали в вражаючих образах. Зокрема, в кінці ефіру до зони ризику потрапили три пари, а саме: Сергій Мельник й Аделіна Делі, Сергій Танчинець і Яна Цибульська та Оля Фреймут й Ілля Падзіна. Зрештою проєкт покинула остання пара.

Ольга Фреймут

В кінці Оля та Ілля звернулися до суддів й своїх відданих шанувальників. Фреймут, в першу чергу, подякувала за можливість випробувати себе на танцювальному майданчику. Також головний ревізор країни відзначила, що її війна з примою-балериною Катериною Кухар назавжди залишиться в історії “Танців з зірками”. Оля зауважила, що в житті нічого не дається за дурно і над усім завжди потрібно сумлінно працювати.

В кінці знаменитість подякувала своєму напарнику по танцях Іллі Падзіні за підтримку й неоціненний досвід. Також жінка окремо зауважила, що завдяки хореографині Яні Заєць їй вдалося стати знову стрункою.

Ілля, зі свого боку, подякував Олі та команді проєкту й зауважив, що неймовірно пишається тим, що йому вдалося взяти участь в ток-шоу.

Читайте також: Санта Дімопулос відверто розповіла про заборонені задоволення


Не пропустіть