Христина Решетнік продемонструвала стильний образ на відпочинку в Туреччині

Дружина популярного телеведучого Григорія Решетніка вирішила похизуватись стильним образом. Не так давно жінка повідомила, що відправилась з рідними на відпочинок. Для відпустки вона обрала Туреччину.

Христина Решетнік насолоджується сонячними днями та із задоволенням проводить час з сім’єю. На сторінці в Instagram жінка поділилась новими світлинами. На них Христина Решетнік постала у стильному образі.

Дружина Григорія Решетніка одягнула джинсові шорти та білосніжну футболку. Жінка продемонструвала стрункі ніжки й щиру усмішку. У дописі Христина Решетнік повідомила, що на відпочинку є дуже багато розваг для дітей.

Вона неабияк задоволена відпусткою. А ще жінка дуже щаслива, що змогла відвезти батьків на відпочинок. За словами дружини Григорія Решетніка, вона неабияк любить влаштовувати сюрпризи для своїх рідних.

Світлину жінки прокоментувала велика кількість фоловерів. Вони оцінили її стильний образ й засипали приємними словами. Також шанувальники назвали Христину Решетнік ідеальною донькою.

Фани побажали її сім’ї чудово провести час на відпочинку та щасливими повернутись додому. А ще фоловери попросили частіше публікувати сімейні кадри під час відпустки.

Читайте також: Антоніна Матвієнко показала, якою її мама була 50 років тому


Не пропустіть