Христина Горняк та Володимир Остапчук відсвяткували першу річницю весілля

Відоме українське подружжя Володимир Остапчук та Христина Горняк відсвяткували першу річницю свого весілля. Про це нотаріусиня повідомила на сторінці в Instagram.

Вона опублікувала архівні фото з весілля й зворушливо привітала коханого з першою річницею. На світлинах Христина Горняк зображена у красивій весільній сукні. Жінка демонструє щасливу усмішку, обмінюючись обручками з Володимиром Остапчуком.

У дописі дружина телеведучого залишила зворушливі слова, які присвятила коханому. Вона зізналась, що жодного разу не пожалкувала про свій вибір. Поруч з Володимиром Остапчуком жінка почуває себе дуже щасливою та коханою. Також Христина Горняк подякувала чоловіку за неймовірний рік подружнього життя.

Вона впевнена, що попереду закоханих чекають лише найкращі моменти життя. Христина Горняк зізналась шоумену в палких почуттях й пообіцяла завжди бути для нього міцною опорою та підтримкою.

Архівні кадри з весілля відразу сподобались багатьом шанувальникам. Вони засипали подружжя привітаннями та приємними словами. У коментарях фоловери повідомили, що Христина Горняк та Володимир Остапчук є дуже красивою парою.

Вони побажали подружжю завжди залишатись такими закоханими та молодими. Шанувальники оцінили фото з їхнього весілля, засипавши пару компліментами.

Читайте також: Іванна Онуфрійчук вперше розповіла про свої невдалі стосунки


Не пропустіть