“Холостячка” Злата Огнєвіч розсекретила, якого чоловіка мріє зустріти на проєкті

Популярна українська співачка Злата Огнєвіч вирішила розсекретити, якого чоловіка мріє зустріти у своєму житті. Жінка стала головною героїнею проєкту “Холостячка”.

Вона щиро вірить, що саме там знайде своє кохання. Не так давно Злата Огнєвіч повідомила, що вже осінню фани зможуть спостерігати, як розвиватимуся її стосунки на проєкті.

В соцмережі Instagram зірка українського шоу-бізнесу опублікувала новий допис, в якому розповіла про чоловіка своєї мрії. За словами Злати Огнєвіч, вона не шукає ідеального коханого.

Однак, виконавиця перечислила, за якими критеріями обиратиме претендента на своє серце. Златі Огнєвіч подобаються чоловіки, які ведуть активний спосіб життя, люблять подорожувати й мають чудове почуття гумору.

За словами “Холостячки”, вона ніколи не будуватиме стосунки із самозакоханим чоловіком. Для жінки ця риса є дуже негативною.

Злата Огнєвіч дуже хоче, щоб майбутній обранець не боявся її популярності, а, навпаки, пишався своєю коханою. А ще вона мріє зустріти людину, яка з розумінням буде ставитись до кар’єри артистки.

Читайте також: MELOVIN зізнався, що отримував погрози після того, як розповів про свою нетрадиційну орієнтацію


Не пропустіть