“Холостячка” Ксенія Мішина зізналася, що для неї означає справжнє кохання

Українська акторка театру і кіно, а також наступна героїня “Холостяка” Ксенія Мішина поділилася з шанувальниками думками стосовно того, що для неї означає справжнє кохання.

Нагадаємо, що вже 23 жовтня розпочнеться новий сезон шоу “Холостячки”, у якому 15 самотніх чоловіків боротимуться за увагу й серце Ксенії.

У своєму офіційному фотоблозі знаменитість опублікувала кадр на якому постала в стильному total white луці. Своє розкішне волосся красуня зібрала у хвіст, а обличчя прикрашає макіяж з акцентом на очі. Зокрема, у дописі Ксенія зазначила, що любов є однією з найголовніших загадок людства, яка інколи штовхає чоловіків починати війни, чи навіть вбивати. Також дівчина розповіла, що для неї найважливіше в коханні й стосунках:

  • В першу чергу, любов не може існувати без вірності. Звісно на початку стосунків є місце певним переживання, втім, чим ближче ви одне до одного, тим краще розумієте, що очікує на вас далі;
  • Любов, це не питання долі, а ваше рішення. У стосунках важливо завжди працювати. Ксенія порівняла це з психологами, які перед тим, як приступити до роботи — проходять курси особистої терапії, аби не помічати свої травми в інших пацієнтах;
  • Повага до рішення й думок партнера;
  • Зрештою, любов — це спільний розвиток, без якого жодні стосунки довго не протримаються.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Ксения Мишина (@misha.k.ua)

Читайте також: Ксенія Мішина розповіла, на що люди готові заради популярності


Не пропустіть