Хейлі Бібер судитиметься з хірургом, який опублікував в TikTok відео про її пластичні операції

Хейлі і Джастін Бібер намір подати в суд на пластичного хірурга Даніеля Барретта. Все через ролик, в якому він припустив, що 23-річна модель лягала під ніж.

Як повідомило видання TMZ, спочатку адміністрація соцмережі TikTok заблокувала пост хірурга з Беверлі-Хіллз. У ньому він стверджував, що обличчя Хейлі так змінилося не з віком, а через вмілу роботу б’юті-експерта. Зокрема, він припустив, що вона зробила пластику носа.

Юристи моделі стверджують, що доктор Барретт не має права використовувати “ім’я, імідж і образ зірки” для просування свого бренду, “поширюючи неправдиві твердження, що місіс Бібер робила пластичну операцію”. Вони також звинувачують Барретта в порушенні авторських прав на використання пісні Джастіна Бібера 2015 року Sorry в своїй публікації.

У відео, яке було частиною серії роликів “Секрети пластичної хірургії”, доктор розповідає про б’юті-еволюцію Хейлі, порівнюючи фотографію 2011 року з більш свіжим знімком 2016 року.

Зверніть особливу увагу на ніс. Статеве дозрівання або що-небудь ще не могло б змінити риси її обличчя так радикально, – сказав він фоловерів в ролику.

Доктор Барретт також припустив, що дружина Джастіна Бібера зробила геніопластіку (зміна форми підборіддя), збільшила губи і вилиці. Юристи Хейлі попросили доктора Барретта опублікувати спростування протягом наступних 24 годин. Якщо цього не відбудеться, зоряна пара загрожує серйозним судовим позовом.

Доктор Барретт ж, в свою чергу, сказав, що ролик був знятий лише як навчальний посібник для початківців хірургів і косметологів.

Раніше Хейлі спростувала заяви, що вона вдавалася до пластики. За кілька днів до публікації того самого відео Барретта вона прокоментувала пост в інстаграм (його вже видалено), в якому порівнювалися дві її фотографії: архівна та свіжа. Вона стверджувала, що вся справа в умілому фотошопі і макіяжі.

Зі своїм обличчям я нічого не робила. Так що, якщо ви збираєтеся порівнювати мене в 13 років і 23 роки, то використовуйте природну фотографію, яка не була б так сильно відредагована, – сказала знаменитість.


Не пропустіть