Гурт “Go_A” зробив Україну рекордсменкою Євробачення

Відомий український гурт “Go_A”, який став фіналістом Євробачення, зачарував своїм пронизливим голосом не одного фана. Не так давно стало відомо, представники якої країни здобули перемогу. На жаль, Україна не стала переможницею, однак, вона посіла п’яте місце у загальному рейтингу.

Цього року Україну на Євробаченні представляв відомий гурт “Go_A”. Катерина Павленко, яка є солісткою гурту, приголомшила своїм пронизливим голосом. Вона виконала пісню “Шум”, продемонструвавши яскравий образ.

На сцені Катерина Павленко з’явилась в ефектному вбранні. Вона одягнула довгу спідницю, шкіряний топ та шубу зеленого кольору. Гурт виступив настільки ефектно, що глядачі бурхливо аплодували.

Завдяки своїм старанням та наполегливості гурту вдалося набрати 364 бали. Таким чином “Go_A” зробив Україну рекордсменкою Євробачення. Країна стала єдиною, представники якої завжди ставали фіналістами конкурсу.

Фани неабияк пишаються, що український гурт посів п’яте місце. Вони впевнені, що наступного разу Україна обов’язково переможе на Євробаченні.

Читайте також: Дмитро Коляденко зізнався, чи готовий знову боротися за серце Ірини Білик


Не пропустіть