Дмитро Коляденко зізнався, чи готовий знову боротися за серце Ірини Білик

Відомий український хореограф, співак та телеведучий Дмитро Коляденко неабияк заінтригував шанувальників. Після того, як Ірина Білик оголосила про розлучення з чоловіком, артист зізнався, чи збирається знову боротися за її серце.

Такими подробицями Дмитро Коляденко поділився у програмі “Зірковий шлях”. За словами чоловіка, у розлученні подружжя винен лише Аслан. Телеведучий заявив, що зовсім не розуміє чоловіка.

Він повідомив, що цілий рік перебувати на відстані з коханою дуже важко. Однак, за словами Дмитра Коляденко, якщо людина по-справжньому кохає, то вона зробить все можливе, щоб бути поруч з сім’єю.

Артист обнивувачує колишнього чоловіка Ірини Білик у поганому відношенні до своєї сім’ї. Він впевнений, що на місці Ірини Білик на розлучення подала б будь-яка жінка. А ще хореограф зізнався, чи буде боротись за серце своєї колишньої коханої.

За словами Коляденка, з артисткою він перебуває у чудових дружніх стосунках. Чоловік не збирається руйнувати дружбу з Білик, адже впевнений, що намагатись повернути колишнє кохання є поганою ідеєю.

Читайте також: Даша Квіткова та Нікіта Добринін відсвяткували першу річницю весілля


Не пропустіть