Григорій Чапкіс розповів про стан свого здоров’я

Популярний український хореограф Григорій Чапкіс, якого знає вся країна, поділився з шанувальниками інформацією про стан свого здоров’я.

Відомо, що 7 січня суддя шоу “Танці з зірками” вдруге потрапив до лікарні. 90-річний хореограф не так давно повернувся додому. Він повідомив, що відчуває дуже сильну слабкість. За словами Чапкіса, після виписки він планує відновити свою форму.

Також Григорій зізнався, що лікарі рекомендують хореографу побільше відпочивати та не займатися фізичними навантаженнями. Проте, суддя шоу “Танці з зірками” не збирається цілими днями лежати в ліжку. Зірка танців повідомив, що лише хореографія допоможе йому відновити сили та скоріше встати на ноги.
Також Григорій Чапкіс заявив, що у двох лікарнях він провів цілий місяць. Там чоловік постійно лежав, тому що йому забороняли виходити у коридор. Відомий хореограф планує більше ходити, щоб повернутися у форму. А ще Григорій Чапкіс зізнався, що вдома йому набагато краще. 90-річна знаменитість заявив, що рідні стіни лікують ефективніше за будь-які медикаменти.

Читайте також: Вагітна Юлія Леус розповіла, як почувається після скандалу з Джеджулою


Не пропустіть