Дмитро Монатик зворушливо привітав меншого сина з днем народження

Відомий український артист Монатик, який зараз перебуває з сім’єю на відпочинку, вирішив зворушливо привітати свою дитину з днем народження. 12 січня меншому сину співака виповнилось 4 роки. Хлопчика звати Платон і він дуже схожий на тата.

З такої нагоди Монатик показав фанам архівне фото. На своїй сторінці в Instagram Дмитро опублікував світлину, на якій тримає свого новонародженого синочка. Артист ніжно обіймає Платона та не може намилуватись крихітним хлопчиком.

Під фото Монатик написав зворушливі слова. Він неймовірно вдячний своїй дружині за те, що подарувала йому таке величезне щастя. За словами співака, Дмитро дуже добре пам’ятає той день, коли вперше взяв на руки сина. Також артист поділився з фанами тим, що день народження кожної дитини в сім’ї є справжнім святом для молодого подружжя.

4 роки назад, коли мав народитися менший син Платон, Монатик багато гастролював та постійно перебував в дорогах. Він дуже сильно хотів встигнути приїхати в Київ, щоб підтримати дружину перед пологами. Тоді артист загадав бажання, щоб син дочекався його приїзду. Коли воно здійснилося, то співак зрозумів, що в нього пунктуальна та відповідальна дитина.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Dmitriy Monatik (@monatik_official)

Читайте також: Дружина Дмитра Монатика похизувалася засмаглим тілом


Не пропустіть