Головні убори 2020: антитренди та актуальні моделі

Сьогодні ми більш детально поговоримо про головні убори: як виглядають актуальні моделі і чим вони відрізняються від застарілих. Обговоримо шапки, капелюхи, берети, а також більш трендові моделі – панами, картузи.

Шапку вибираємо за принципом “чим простіше, тим краще”, уникаємо різних комбінацій фактур, кольорів і додаткового декору, як на прикладі зліва. Помпони теж не виглядають актуально, особливо хутряні. А от невеликі, виконані з пряжі іноді можуть бути доречними.

Готові комплекти аксесуарів (шапка, шарф, рукавички) вже не актуальні. Уникаємо сильного облягання головного убору і занадто фактурної в’язки. Добре виглядають шапка і шарф схожої фактури, але різних відтінків, як на фото праворуч. Або ж навпаки, одного кольору, але різної в’язки.

Картуз актуальний, але нехай у нього буде лаконічний дизайн без зайвого декору – розсип сяючих каменів здешевлює головний убір і спрощує весь ваш зовнішній вигляд в цілому. Модель на фото праворуч відмінно тримає форму і буде чудово поєднуватися з верхнім одягом – пальто, тренчем або шкіряною курткою.

Вушка на шапці виглядають інфантильно і нічого спільного зі стилем не мають. Хочете виглядати сучасно і доречно – вибирайте просту шапку-біні з відворотом, яка сидить досить об’ємно і не обтягує голову. Таку шапку можна поєднувати з будь-яким верхнім одягом.

Капелюх може бути гарним акцентом образу, краще вибирати лаконічні моделі з полями середнього розміру. Актуальний капелюх повинен добре тримати форму – на фото добре видно різницю між дуже м’яким і добре структурованим капелюхом на осінь.

Панами вже давно перестали бути тільки літнім трендом – в холодний сезон шалено актуальними є стьобані панами з нейлону, шкіряні, тканинні, а також моделі зі штучного хутра. А ось “дизайнерський політ фантазії”, як на фото зліва, не актуальний – ні влітку, ні восени.

Зліва на фото не актуальна шапка: вона занадто тонка і сидить в обтяжку. У такому головному уборі голова здається дуже маленькою, не пропорційною тілу, особливо на тлі об’ємного верхнього одягу. Міняємо її на більш структуровану шапку, яка добре тримає форму і додає об’єму.

Берети як головний убір актуальні завжди, різниця лише в крої і посадці на голові. Сучасний берет не має зайвого декору, актуальними є мінімалістичні моделі. Серед гарячих трендів – шкіряні берети лаконічної класичної форми, які відмінно поєднуються з пальто.

Читайте також: Яке взуття вибрати на осінь: 5 головних трендів


Не пропустіть