Фіолетовий манікюр: найстильніші варіанти на осінь

Один з найцікавіших і найприємніших кольорів – фіолетовий та його відтінки. Немає такої людини, якій би не подобалася фіолетова палітра, а тому манікюр з таким кольором завжди актуальний і цікавий.

У цій статті ми розповімо все про фіолетовий манікюр, а також покажемо наймодніші його варіанти.

Фіолетовий манікюр

Велика перевага фіолетового кольору в тому, що його відтінки підходять під будь-які текстури, а також – відмінно виглядають на нігтях будь-якої довжини. І під довгі, і під короткі нігті можна підібрати лак потрібного кольору: від пастельного до темного, майже чорного.

Будь-які елементи декору приголомшливо виглядають на фіолетовому кольорі, а сам манікюр можна зробити як святковим, так і повсякденним, в залежності від вашого бажання.

Ми розглянемо всі найстильніші варіанти фіолетового манікюру, які будуть актуальні цієї осені.

Ніжно-фіолетовий манікюр

Що може бути кращим, ніж прекрасні пастельно-фіолетові відтінки? Стильні варіанти ніжно-фіолетового манікюру можна підібрати під будь-які нігті: як довгі, так і дуже короткі.

Але найцікавішим все ж вважається фарбування нігтів в різні пастельні відтінки фіолетового, створюючи цікавий вигляд від майже білого до темного чорнильно-фіолетового.

Додати яскравості та «святковості» допоможуть блискучі елементи на одному з нігтів: втірка, стрази, блискітки або шімер. А ще можна зробити на одному з нігтів тонкий і акуратний малюнок.

Фіолетовий манікюр з блискітками

На вулиці похмуро, а хочеться свята? Тоді вибери блискучий манікюр, і не соромся додавати блискіток: великі блискучі елементи або тонкий шімер. Головне, щоб яскраво блистіло.

Темно-фіолетовий манікюр

Фіолетовий колір приголомшливо виглядає, як на коротких нігтях, так і на дуже довгих. Можна зробити манікюр простого темно-фіолетового кольору, а можна вибрати лак з тоненькими блискучими елементами, які будуть створювати ефект нічного неба на нігтях.

Манікюр фіолетовий з білим

Білий колір в манікюрі завжди відіграє особливу роль: його можна використовувати як фон для малюнка, можна створювати білим кольором прості геометричні фігури.  Але найстильніший – це, звичайно ж, біло-фіолетовий градієнт.

До речі, градієнтний манікюр – це досить універсальна річ, яка підходить як для святкових подій, так і для буднів. Можна не обмежуватися білим і темно-фіолетовим, якщо вам таке не подобається: ви можете спробувати ніжне поєднання лавандового або бузкового відтінку з білим і отримати пастельний градієнт, який створить романтичний образ.

Фіолетовий манікюр з втіркой

Манікюр із втіркой досі вважається найстильнішим та найцікавішим, і не просто так: він підходить навіть для нігтів будь-якої форми. За допомогою спеціальної пудри-втірки можна створити як ефект металевих нігтів, так і модний голографічний.

Джерело liza
Не пропустіть