Фіналіст “Холостячки” Дмитро Шевченко розповів, як нова обраниця ревнувала його до Злати Огнєвіч

Фіналіст романтичного проєкту “Холостячка” Дмитро Шевченко вирішив розповісти, як познайомився зі своєю новою обраницею. Подробицями він поділився в інтерв’ю.

За його словами, з коханою він познайомився в інтернеті. Чоловік вирішив не гаяти часу, тому запросив дівчину в ресторан. Дмитро Шевченко зізнався, що у їхньому спілкуванні була легкість.

В якийсь момент чоловіку здавалось, ніби він знайомий з цією людиною довгий час. Наразі закохані дуже часто бачаться. Вони ходять у кіно, гуляють, вечеряють у ресторанах, однак з’їжджатися поки що не поспішають.

Також Дмитро Шевченко повідомив, що в його обраниці є син. Фіналіст “Холостячки” намагається з ним подружитися. А ще чоловік зізнався, що в нього серйозні наміри. Дмитро Шевченко мріє про щасливу сім’ю та бачить своєю дружиною саме Катерину Шеффер.

Також він розповів, як кохана ревнула його до Злати Огнєвіч. Коли пара передивлялась останні випуски “Холостячки”, то Катерина неабияк ображалась. Вона бачила, що між Дмитром та Златою Огнєвіч була сильна пристрасть. Проте, Катерина чудово розуміє, що всі ці моменти відбувались до зустрічі з нею.

Читайте також: Аліна Гросу розповіла про найдорожчий подарунок від свого бойфренда


Не пропустіть