Фарбування передніх пасом – головний тренд осені 2020: 15 крутих ідей

Так-так, тобі не здалося: дівчата дійсно фарбують тільки передні пасма, щоб вони виділялися на контрасті з їх натуральним кольором волосся. Хочеш подивитися, як це виглядає на різній довжині і з різними відтінками? Тоді читай нашу статтю!

У Мережі це фарбування називають в стилі E-girl, і стало воно популярним завдяки TikTok: дівчата по всьому світу почали фарбувати передні пасма в колір, який контрастує їх рідному відтінку волосся. Ці самі e-girl – по суті нова субкультура, де дівчат об’єднує любов до соціальних мереж (зокрема TikTok і Tumblr) і схожий зовнішній вигляд в стилі кінця 90-х і початку 2000-х: яскраві тіні, чорні стрілки, помітні рум’яна, веснянки і … фарбування волосся.

У 2020 році, сидячи вдома на карантині, більшість скачали собі TikTok і дізналися про цей тренд в фарбуванні. Його плюси в тому, що ти можеш зробити його сама – все-таки пофарбувати два пасма набагато простіше, ніж всю голову. Скромні дівчата віддали перевагу блонду на темному волоссі, а справжні e-girl – синьому, зеленому, рожевому, помаранчевому і іншим яскравим кольорам.

Заінтригували? Тоді дивись 15 ідей, як перетворити свій образ вдома самостійно за півгодини.

Читайте також: Модні техніки фарбування волосся 2020


Не пропустіть