Фахівці назвали солодощі, корисні для серця і фігури

Є солодощі, які не тільки порадують вас своїм смаком, але і принесуть користь організму. І мова піде не про фрукти.

Серцево-судинні захворювання досі залишаються основними причинами передчасної смерті. Щорічно від них помирають приблизно 17 мільйонів людей. Безліч досліджень дозволяють стверджувати, що закупорка судин пов’язана з неправильним харчуванням, стресом і способом життя у цілому.

Однак всупереч поширеній думці, щоб уникнути ризику серцево-судинних захворювань, зовсім не варто повністю відмовлятися від солодкого. Навпаки, є солодощі, які фахівці рекомендують вживати з метою профілактики таких захворювань.

Наприклад, мармелад. Він досить ефективно очищає судини від «поганого холестерину». Крім цього, він виводить з організму частинки важких металів і продукти розпаду, сприятливо впливає на роботу шлунково-кишкового тракту.

Річ у тім, що для його виготовлення використовуються пектин і желатин. Однак і тут потрібно знати міру – пам’ятайте, надлишок солодкого шкідливий в будь-якому випадку. А найкраще вибрати мармелад без додавання цукру.

До речі, подібними властивостями володіють також конфітюр і джем. Що стосується самого мармеладу, то багато фахівців вважають, що він цілком може конкурувати з гірким шоколадом, який по праву вважається одним з найбільш корисних десертів.

Натуральний шоколад багатий фосфором, цинком, селеном, амінокислотами. У день рекомендується їсти 20-30 грамів гіркого шоколаду. При цьому калорій у мармеладі значно менше, що робить його привабливим для людей, котрі стежать за своєю фігурою.

Джерело 7mednews

Не пропустіть