Фахівці назвали продукти, які взагалі краще не їсти

Іспанські дієтологи вважають хибним твердження, що «їсти можна все, але у міру». На їхню думку, ряд продуктів слід виключити з раціону раз і назавжди.

Фахівці вважають, що рафіноване борошно, через яке відбуваються різкі стрибки рівня глюкози в крові, не приносить нічого, крім шкоди. Якщо захоплюватися цим продуктом, то можна захворіти на цукровий діабет.

У процесі перероблення зернових культур у відходи відправляються клітковина та інші поживні речовини, крім того, рафіновані продукти мають високий глікемічний індекс, тому вони менш поживні, зазначають дієтологи.

Вони радять відмовитися від рафінованого борошна на користь цілозернового.

Також слід уникати ковбасних виробів, оскільки вони наполовину складаються з добавок, крохмалю та інших речовин. Крім того, у них дуже багато солі та цукру.

Рекомендується відмовитися і від знежирених молочних продуктів. Молоко і молочні продукти з низьким вмістом жиру, як правило, містять цукор, щоб хоч якось компенсувати відсутність смаку.

Випічку, снеки й напівфабрикати, а також продукти, на етикетці яких є такі написи, як «низькокалорійний», «зеро» і «без цукру» взагалі не можна їсти. Також рішуче варто відмовитися від алкоголю, радять експерти.

Джерело 7mednews

Не пропустіть