Фахівці назвали основні правила дієти

В світі існує величезна кількість різних дієт, всі вони користуються популярністю і мають своїх прихильників.

Мабуть, найпопулярнішою завжди була і буде безжирова дієта. Для того, щоб зменшити вміст жирових відкладень, слід вживати в їжу продукти, у яких не немає жиру, або його кількість мінімальна. М’ясо, молоко, жирна риба і шоколад повністю виключаються з меню.

Досить популярна і вуглеводна дієта, при якій з раціону виключаються продукти багаті вуглеводами, солодощі, борошняні вироби та інші. Втрата маси при таких дієтах досить відчутна і ваги постійно радують рухом стрілки в сторону зменшення кілограмів.

А що відбувається з організмом, який звик отримувати жири, такі необхідні для нормального обміну речовин. Жир входить до складу нервових клітин, клітини внутрішніх органів не отримуючи достатню кількість жиру, призводять до загострення хронічних захворювань.

Вуглеводи є головними постачальниками енергії для нашого організму. Як витримати цей темп життя, якщо позбавити себе джерела сил і енергії? Відмовлятися від будь-якого виду продуктів, значить позбавляти свій організм тих речовин, які необхідні для підтримки життєвої енергії і нормального функціонування нашого організму.

Якщо ви вирішили дотримуватися дієти і вести здоровий спосіб життя, зробіть це без шкоди для організму. Для початку, слід підібрати збалансовану дієту, яка буде включати в себе всі основні речовини.

Якщо ви хочете скинути зайві кілограми, і зацікавлені в довгостроковому результаті, слід запастися терпінням. Без шкоди для організму можна скинути не більше 3-5 кг на місяць. Для початку зменшіть свою денну норму споживання кілокалорій. В середньому організму потрібно 50 ккал на 1 кг ваги в день. Якщо ви важите 70 кг, то для підтримки цієї ваги вам потрібно 3500 ккал в день.

Для того, щоб схуднути, вам слід зменшити цю цифру вдвічі. Відчуття голоду, яке ви будете спочатку сильно відчувати пройде через декілька днів. Через кілька тижнів побачивши результат, у вас з’явиться більше сил і наполегливе бажання продовжувати дієту.

Привчіть себе не підходити до холодильника під час нападів смутку і меланхолії. Кладіть собі на тарілку, строго відведену порцію. Знайдіть однодумців, у компанії важкі моменти переносяться легше. Обов’язково балуйте себе приємними дрібницями, навіть за невеликі досягнення.

Їжте не поспішаючи і ретельно пережовуйте. Не їжте за комп’ютером і сидячи перед телевізором, в ці моменти ви не контролюєте процес споживання їжі.

Джерело ledisite

Не пропустіть